Vyhledat

Vyhledat developera:

Katalog developerů

Celkem evidujeme 267 developerů. 20 z nich má developerský projekt s volnými byty k prodeji.
 • ACORD INVEST

  zobrazit profil kontaktovat developera
  ACORD INVEST

  Jsme ACORD INVEST. Developerská společnost, založená v roce 2006. Naší specializací jsou historické rezidence na lukrativních místech Prahy. Dobrá adresa, snadná dostupnost, atraktivní okolí, plná nabídka služeb. Budovy projdou kompletní rekonstrukcí, která jim vrátí zašlou slávu a lesk. Zároveň nabídne modernímu člověku komfort 21. století. Deláme krásne byty s duší.

  1 projekt s novým bydlením:
 • Alaska Development, spol. s.r.o.

  zobrazit profil kontaktovat developera
  Alaska Development, spol. s.r.o.

  Jsou tomu již tři desítky let, kdy jsme začali sbírat podnikatelské zkušenosti v oborech primárně spojených se stavebnictvím. Vždy jsme si zakládali na špičkové kvalitě, férovém přístupu a inovativnosti. Tyto atributy jsme se rozhodli spojit v novém projektu, a proto jsme v roce 2016 založili společnost Alaska Development. Cílem naší společnosti je výstavba rodinných a bytových domů v nadstandardním provedení, rekonstrukce nemovitostí a obchod s nimi. Všechny projekty financujeme z vlastních zdrojů, což nám zaručuje svobodu v rozhodování a jistotu plnění stanovených termínů.

  1 projekt s novým bydlením:
 • CANABA a. s.

  zobrazit profil kontaktovat developera
  CANABA a. s.

  Společnost CANABA se za 25 let působení na českém trhu stala největším dodavatelem rodinných domů na klíč a splnila sen o kvalitním a úsporném bydlení již více než šesti tisícovkám rodin. Dnes je CANABA skupinou moderních dynamických firem s dokonale propracovaným systémem řízení, efektivní logistikou a vysokou kvalitou produkce splňující vysoké nároky evropského trhu.

  8 projektů s novým bydlením:
 • CONMACO MÍSEČKY, s.r.o.

  zobrazit profil kontaktovat developera
  CONMACO MÍSEČKY, s.r.o.

  Developerská společnost, vlastník pozemků a prodejce apartmánů. Horské apartmány jsme sami projektovali a realizujeme výstavbu, tedy vám zodpovíme jakoukoli otázku. Kontaktuje nás, zástupci společnosti se vám budou věnovat s individuální a osobní péčí!

  1 projekt s novým bydlením:
 • CPI Property Group

  zobrazit profil kontaktovat developera
  CPI Property Group

  CPI Property Group patří k nejvýznamnějším realitním skupinám zaměřujícím se na dlouhodobé investice a pronájmy nemovitostí zejména ve střední a východní Evropě i Německu. Skupina byla založena v roce 2004, přičemž nový většinový vlastník, kterým se v roce 2014 stal Radovan Vítek, přinesl do CPI Property Group hodnotné nemovitostní portfolio společně s více než dvaceti lety zkušeností s investicemi na středoevropském realitním trhu. CPI Property Group má sídlo v Lucembursku a její akcie jsou obchodované na frankfurtské burze. Skupina spravuje majetek v hodnotě 4,2 miliardy EUR a působí v oblasti kanceláří, maloobchodu, bydlení, hotelového ubytování, průmyslových areálů, logistických center a biozemědělství. Mezi další aktivity patří i výstavba nových projektů a investice do portfolia pozemků. CPI Property Group je v České republice největším vlastníkem retailových ploch, druhým největším poskytovatelem nájemního bydlení a jedním z největších vlastníků hotelových kapacit. V oblasti developmentu mezi nejvýznamnější dokončené projekty patří multifunkční komplex Quadrio v Praze, rezidenční projekt luxusního bydlení Palais Maeterlinck ve francouzském Nice a Meteor Centre Office Park C v Praze. Skupina vlastní rozsáhlé portfolio pozemků v České republice a na Slovensku, stejně tak v Polsku, Maďarsku, Rumunsku a Německu.

  2 projekty s novým bydlením:
 • CTR group a.s.

  zobrazit profil kontaktovat developera
  CTR group a.s.

  Společnost CTR group a.s. je stabilní a silná firma s 29-letou tradicí. Společnost momentálně působí ve třech hlavních oblastech podnikání. V oblasti výroby stavebních hmot, v oblasti dopravy stavebních hmot a v oblasti nemovitostí. CTR group a.s. a společnosti v její skupině působí v sedmi zemích střední Evropy. Řízení celé skupiny probíhá centrálně z Prahy, kde byl vybudován tým odvětvově specializovaných odborníků, včetně designerů a projektantů pro vývoj a realizaci veškerých stavebních aktivit ve skupině. Od roku 1991 bylo realizováno již 15 samostatných projektů zahrnujících výstavbu bytových domů, administrativních budov a rekonstrukci starších staveb. V současné době jsou na území Prahy v různých stadiích realizovány 3 nové rezidenční projekty. V centru Košic je dále ve fázi výstavby druhá etapa Business Centre Košice, která úzce navazuje na stávající Business Centre a tvoří výjimečný administrativní komplex. Podnikatelské aktivity v této oblasti jsou zaměřeny zejména na tři lokality – Prahu v České republice, Košice na Slovensku a Graz v Rakousku. V přípravě jsou další bytové projekty s celkovou plochou téměř 100 000 m2, jejichž aktivace proběhne v průběhu následujících několika málo let. Mimo obvyklý rámec developerských činností vyvíjí společnost též projekty, které dále provozuje a pronajímá prostřednictvím vlastního obchodního a marketingového centra. V roce 2008 dosáhla výměra pronajímaných ploch téměř 30 000 m2. K nejvýznamnějším projektům, které společnost pronajímá, patří již uvedené Business Centre v Košicích. V Praze byl v průběhu roku 2008 uveden do provozu polyfunkční areál Albertov Rental Apartments, jehož filozofie je na pražském realitním trhu dosud ojedinělá. Nabízí přes 250 velmi kvalitních bytů k pronájmu. Nejen nájemníkům pak slouží vynikající restaurace, kavárna, supermarket a několik dalších obchodů.

  2 projekty s novým bydlením:
 • Exafin one, s.r.o.

  zobrazit profil kontaktovat developera
  Exafin one, s.r.o.

  EXAFIN, investiční fond s proměnným základním kapitálem, a.s. působí v oblasti nemovitostí a developmentu na základě Rozhodnutí o povolení k činnosti Fondu uděleného Českou národní bankou dne 15. prosince 2009. Fond se vzhledem k rozsáhlým a letitým zkušenostem zaměřuje na širokou škálu činností v rámci developmentu, počínaje vyhledáváním vhodných investiční příležitostí zejména v oblasti bytové a rezidenční výstavby, vlastní akvizicí takových projektů, jejich následným rozvojem, až po realizaci výstavby a rozprodej koncovým klientům.

  2 projekty s novým bydlením:
 • JRD, s.r.o.

  zobrazit profil kontaktovat developera
  JRD, s.r.o.

  Společnost JRD, s. r. o. byla založena v roce 2003 a jako první developer v České republice se zaměřila na výstavbu nízkoenergetických bytových domů. V současné době je JRD leadrem na trhu nízkoenergetického a pasivního bydleni.

  2 projekty s novým bydlením:
 • KKCG REAL ESTATE a.s.

  zobrazit profil kontaktovat developera
  KKCG REAL ESTATE a.s.

  KKCG Real Estate je členem investiční skupiny KKCG. Byla založena v roce 2012 za účelem efektivního řízení real estate projektů skupiny. Hlavním předmětem její činnosti je rezidenční a komerční development a facility management. Společnost dále monitoruje trendy a trhy v oblasti real estate, vyhledává vhodné investiční příležitosti a poskytuje poradenskou činnost pro mateřskou společnost KKCG SE. Vize společnosti KKCG Real Estate je vytvářet trvalé hodnoty spojením genia loci s inovativní architekturou v duchu zásad udržitelného rozvoje.

  2 projekty s novým bydlením:
 • Luka Residential s.r.o.

  zobrazit profil kontaktovat developera
  Luka Residential s.r.o.

  Jsme česká společnost založená dlouholetými profesionály z oboru realit. Věnujeme se výstavbě nájemních rezidenčních a multifunkčních objektů, které dále provozujeme a zajišťujeme rovněž veškerý servis, včetně správy budovy.

  2 projekty s novým bydlením:
 • M & K Real Estate, a. s.

  zobrazit profil kontaktovat developera
  M & K Real Estate, a. s.

  Jsme developerská společnost s bohatými zkušenostmi s přípravou a řízením rozličných projektů od bytových a kancelářských budov, až po sportovní areály či letiště. Pracujeme především na vlastních projektech, ale našich služeb a znalostí využívá také řada renomovaných investičních a stavebních společností. Developerské projekty vedeme od samého počátku, na kterém jsou územní plány a řízení, až po uvedení budov nebo celých areálů do provozu. Víme jak přenést myšlenky a představy architektů do reality a udržet je v souladu s požadavky investorů, při současném zachování jejich výhod pro koncové zákazníky. Jsme pečliví a máme cit pro detaily, a proto věnujeme zvláštní pozornost přípravě projektů, posouzení jejich technické a ekonomické realizovatelnosti a nastavení všech procesů dříve, než začneme s realizací. Pouze tak je možné v dnešní době, kdy je kladen zvláštní důraz na racionalizaci nákladů, úspěšně převést projekt z papíru do skutečného světa.

  1 projekt s novým bydlením:
 • Moravská stavební - INVEST, a.s.

  zobrazit profil kontaktovat developera
  Moravská stavební - INVEST, a.s.

  Akciová společnost Moravská stavební - INVEST, a.s. patří mezi středně velké developerské firmy na českém trhu s nemovitostmi. Byla založena v roce 1998 za účelem výstavby bytů a rodinných domů. MS - INVEST, a.s. od svého založení úzce spolupracuje s Moravskou stavební a.s., která byla založena v roce 1996 a provádí veškerý servis k činnosti MS - INVEST, a.s.

  8 projektů s novým bydlením:
 • MS development s.r.o.

  zobrazit profil kontaktovat developera
  MS development s.r.o.

  Máme rozsáhlé realizační zkušenosti. Společnost MS development v minulosti řídila a úspěšně dokončila řadu projektů. Nejlepším důkazem tvůrčího i realizačního potencionálu je aktuální projekt Zåhrada v Lysé nad Labem. Jde o občanskou a bytovou zástavbu na ploše takřka tří hektarů, která představuje investici v hodnotě 900 mil. Kč. Na její realizaci, kterou zastřešuje MS development, se samozřejmě podílejí i naši architekti

  1 projekt s novým bydlením:
 • Penta Investments, s.r.o.

  zobrazit profil kontaktovat developera
  Penta Investments, s.r.o.

  Penta Investments je původem středoevropská investiční společnost, která se specializuje na dlouhodobé investice do aktiv. Založila ji skupina spolužáků, což vytváří firemní kulturu velmi podobnou rodinným firmám. Penta začínala podnikat v roce 1994 jako obchodník s cennými papíry. Následně se zaměřila na rozvoj investic do podniků a později i na realitní development. V současnosti skupina investuje do firem a projektů zejména ve zdravotnictví, finančních službách, maloobchodu, výrobě a realitním developmentu. Penta je jedním z největších zaměstnavatelů v regionu. V jejích portfoliových společnostech pracuje více než 35 tisíc zaměstnanců. Penta má zastoupení v Praze, Bratislavě, Varšavě, Mnichově, Limassolu, Amsterdamu a na Jersey.

  1 projekt s novým bydlením:
 • Pražská správa nemovitostí, spol. s r.o.

  zobrazit profil kontaktovat developera
  Pražská správa nemovitostí, spol. s r.o.

  PSN hraje významnou roli na českém realitním trhu již od roku 1991. Zabýváme se prodejem a pronájmem výhradně vlastních nemovitostí, a to bytů i komerčních prostor. Nemovitosti nabízíme po celé Praze, na Kladně, v Pardubicích, Hradci Králové a ve Slaném Stabilní růst PSN posiluje její důvěryhodnost na realitním trhu, což peněžní ústavy v České republice oceňují nabídkou nejvýhodnějších podmínek pro poskytování hypotečních úvěrů klientům společnosti. Neváhejte se obrátit na naše obchodní oddělení. Věříme, že naše dlouholeté zkušenosti promění vaše představy o bydlení v realitu.

  4 projekty s novým bydlením:
 • PRECO GROUP s.r.o.

  zobrazit profil kontaktovat developera
  PRECO GROUP s.r.o.

  Mladá a dynamicky se rozvíjející developerská společnost PRECO GROUP se specializuje na realizaci obytných prostor nadstandardní kvality, a to od roku 2008. „Filosofií mé firmy je budování obytných domů, které překračují vysoké požadavky moderního zákazníka a poskytují bydlení v nadstandardní kvalitě. Všechno své úsilí jsem zaměřil na budování nemovitostí, u kterých kladu maximální nároky na technické provedení stavby, design a vybavení. Pyšný mohu být nejenom na naše projekty, ale také na profesionální a pečlivě vybraný tým, s nímž spolupracuji. V neposlední řadě jsem vděčný zákazníkům, kteří nám důvěřují při jednom z nejdůležitějších životních rozhodnutí.“ Ing. Pavel Malyshev, Ph.D.

  1 projekt s novým bydlením:
 • Trigema a.s.

  zobrazit profil kontaktovat developera
  Trigema a.s.

  Stavební společnost Trigema byla založena v roce 1994. Od roku 1996 se věnuje vlastním developerským projektům. Dalším významným mezníkem ve vývoji firmy se stal rok 2006. Především došlo k zásadní změně vlastnických vztahů, současně se začal výrazně rozšiřovat počet společností ve skupině a úměrně tomu i spektrum jejich činností.

  2 projekty s novým bydlením:

Strana  1  z  9 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další

Jste developer? Chcete být v katalogu developerů?
Zaregistrujte se zdarma.
Registrovat se
Kontaktovat developera
Máte zájem o vybraný projekt nebo jednotku? Potřebujete více informací?
Pokud ano, vyberte si jeden ze způsobů, jak kontaktovat developera:


* všechny položky jsou povinné
Vaše zpráva byla odeslána developerovi.