Vyhledat

Lokalita:
Cenový rozsah:
100 000 Kč ~ 100 000 000 Kč
Rozšířené
Název projektu
Nabídka
Nemovitost
Příslušenství
Dispozice

RD Nehvizdy - II. etapa nabídka jednotek v developerských projektech a novostavbách

Tento projekt již NENÍ AKTIVNÍ, developer ukončil svou inzerci na našich stránkách.
Můžete využít tlačítko “Kontaktovat developera” vpravo a požádat o informace k dalším projektům developera nebo se podívejte na další pobodné projekty v naší nabídce (níže).

Hledáte nový byt či dům? Vyberte si z naší nabídky novostaveb a developerských projektů. U nás najdete širokou nabídku nového bydlení z různých lokalit v celé České republiky.

Řadové rodinné domy v sekcích dvojdomů a trojdomů. A nyní nově tři samostatné domy 4+1. Všechny domy jsou zasíťovány (obecní vodovod, kanalizace, plynovod, elektro). Jsou kompletně dokončeny příjezdové komunikace ze zámkové dlažby, funkční veřejné osvětlení. Cena jednotlivých domů je uvedena včetně DPH, pozemku a stand... více textu
Řadové rodinné domy v sekcích dvojdomů a trojdomů. A nyní nově tři samostatné domy 4+1. Všechny domy jsou zasíťovány (obecní vodovod, kanalizace, plynovod, elektro). Jsou kompletně dokončeny příjezdové komunikace ze zámkové dlažby, funkční veřejné osvětlení. Cena jednotlivých domů je uvedena včetně DPH, pozemku a standardního vybavení. Obci byl předán park oddělující I. a II.etapu a dále do správy dětské hřiště v zadní částí výstavby.

U rodinných domů je možnost volby vytápění. Ve standardním provedení je dodáván plynový kotel a deskové radiátory pro II.etapu a plynový kotel s podlahovým vytápěním pro III.etapu. Na přání klienta jde tento druh vytápění změnit. Velká variabilita dispozic jednotlivých domů. Možnost klientských změn.

Výhodná lokalita pro bydlení s dětmi. V obci je mateřská škola, základní škola, dětské hřiště, sokolovna, obchody, restaurace, pošta. Dobré spojení na Prahu. Příměstský autobus cca 18min na Černý Most či autobus do Čelákovic a následně vlak na Masarykovo nádraží, cca 30min. Autem dosah cca 7min na Černý Most po dálnici Hradec Králové – Praha. Objekt výstavby je situován do klidné části obce.

V případě zájmu o prohlídku prosím volejte na níže uvedená telefonní čísla. méně textu

Informace

Developer: Uniga - cz a.s.
Web: www.uniga.cz
Kontaktovat developera
Kontaktovat developera
Máte zájem o vybraný projekt nebo jednotku? Potřebujete více informací?
Pokud ano, vyberte si jeden ze způsobů, jak kontaktovat developera:


* všechny položky jsou povinné
Vaše zpráva byla odeslána developerovi.